En med invändig krackelering. Bruksslitage. (Längd 24,5)
550 SEK | 2022-06-05 10:18 |
500 SEK | 2022-06-04 07:19 |
450 SEK | 2022-06-04 14:13 |
300 SEK | 2022-06-03 16:43 |
100 SEK | 2022-06-02 21:29 |
100 SEK | Startpris |