Olja på duk, vattendrag med figurer i båt. Krackelering, mindre färgbortfall. (50x40)
600 SEK | 2022-06-05 11:49 |
550 SEK | 2022-06-05 11:54 |
300 SEK | 2022-06-03 21:37 |
250 SEK | 2022-06-03 15:12 |
200 SEK | 2022-06-02 22:40 |
150 SEK | 2022-06-02 20:34 |
100 SEK | Startpris |