Emaljerad metall. Bakre kant med emaljbortfall och rost. Ytslitage, repor, enstaka stötmärken och emaljsläpp. (Diameter 44)
900 SEK | 2022-06-04 19:36 |
850 SEK | 2022-06-05 11:57 |
750 SEK | 2022-06-03 09:56 |
600 SEK | 2022-06-03 18:45 |
500 SEK | 2022-06-02 21:19 |
100 SEK | 2022-06-02 19:10 |
100 SEK | Startpris |