Enligt medföljande historik från flygkrasch i Dala-Järna och statyett, första pris i flygning 1950. Propeller med skador och lagningar. (Längd 168)
1 400 SEK | 2022-06-05 09:23 |
1 300 SEK | 2022-06-05 12:16 |
1 000 SEK | 2022-06-05 10:38 |
600 SEK | 2022-06-05 09:40 |
500 SEK | 2022-06-03 13:37 |
450 SEK | 2022-06-05 07:46 |
250 SEK | 2022-06-04 21:18 |
100 SEK | Startpris |