Slitage, fläckar, bl.a. med skador, ej genomgångna.
700 SEK | 2022-06-02 22:28 |
650 SEK | 2022-06-03 23:18 |
250 SEK | 2022-06-02 21:18 |
250 SEK | 2022-06-02 21:45 |
150 SEK | 2022-06-02 19:09 |
150 SEK | 2022-06-02 20:41 |
100 SEK | Startpris |