Slitage, fläckar, bl.a. med skador, ej genomgångna.
800 SEK | 2022-06-05 12:35 |
750 SEK | 2022-06-05 12:20 |
700 SEK | 2022-06-05 12:18 |
350 SEK | 2022-06-04 20:41 |
150 SEK | 2022-06-02 21:19 |
150 SEK | 2022-06-02 21:44 |
100 SEK | Startpris |