Kopparstick, "Objekt Minnesota". Signerad och numrerad. Daterad 1995. Inramad. (59x44)
850 SEK | 2022-06-05 12:00 |
800 SEK | 2022-06-05 11:58 |
500 SEK | 2022-06-05 10:14 |
450 SEK | 2022-06-05 01:35 |
250 SEK | 2022-06-04 22:33 |
200 SEK | 2022-06-03 21:37 |
100 SEK | 2022-06-02 22:53 |
100 SEK | Startpris |