Kopparstick, "Påfågelns öga". Signerad och numrerad. Inramad. (40x88)
1 200 SEK | 2022-06-05 11:40 |
1 100 SEK | 2022-06-05 11:44 |
600 SEK | 2022-06-05 10:03 |
350 SEK | 2022-06-05 10:29 |
250 SEK | 2022-06-05 01:03 |
150 SEK | 2022-06-04 22:17 |
100 SEK | 2022-06-02 21:49 |
100 SEK | Startpris |