Kopparstick, "Mene, mene, tekel". Signerad och numrerad. Daterad 79. Inramad. (48x62)
550 SEK | 2022-06-05 01:36 |
500 SEK | 2022-06-05 11:58 |
350 SEK | 2022-06-03 19:14 |
100 SEK | 2022-06-02 23:06 |
100 SEK | Startpris |