Bordslampa, 18/1900-tal, omarbetad. Figurin samt skål. Enstaka nagg. (Högsta höjd 25)
450 SEK | 2022-06-05 11:59 |
400 SEK | 2022-06-05 07:15 |
100 SEK | Startpris |