Plan och panorama, Stockholm samt karta över Sverige och Norge. Fläckar, slitage, blad med skador. (Största mått 53x44)
400 SEK | 2022-06-04 23:08 |
350 SEK | 2022-06-03 16:08 |
100 SEK | Startpris |