Tedosa, Imari-färger, 17/1800-tal. Tallrikar. Bojaner, m.m. Tillverkningsdefekter, enstaka nagg. (Högsta höjd 30)
500 SEK | 2022-06-04 20:50 |
450 SEK | 2022-06-02 21:26 |
250 SEK | 2022-06-04 18:20 |
150 SEK | 2022-06-02 21:53 |
100 SEK | Startpris |