Kristall. Med rutslipad dekor. Snapsglas 9st, selterglas 8st samt likörglas 9st. Bl.a. etikettmärkta och signerad. Några delar med nagg. (Höjd 8-12,5)
1 400 SEK | 2022-06-05 11:32 |
1 300 SEK | 2022-06-05 10:09 |
900 SEK | 2022-06-04 23:57 |
800 SEK | 2022-06-04 18:56 |
500 SEK | 2022-06-03 16:21 |
150 SEK | 2022-06-03 15:29 |
100 SEK | Startpris |