Glaserat lergods. Stämplad. Fotnaggar. (Höjd 39)
600 SEK | 2022-06-05 11:54 |
550 SEK | 2022-06-05 12:18 |
350 SEK | 2022-06-05 00:47 |
200 SEK | 2022-06-03 17:22 |
200 SEK | 2022-06-03 20:33 |
100 SEK | 2022-06-03 15:26 |
100 SEK | Startpris |