Olja på duk, stadsbild med trojka. Signerad. Ram med dekorskada. (34x49)
2 300 SEK | 2022-06-05 11:59 |
2 200 SEK | 2022-06-05 09:21 |
1 900 SEK | 2022-06-05 03:41 |
1 100 SEK | 2022-06-05 00:13 |
950 SEK | 2022-06-04 22:25 |
900 SEK | 2022-06-04 10:00 |
850 SEK | 2022-06-03 22:50 |
500 SEK | 2022-06-03 03:55 |
150 SEK | 2022-06-02 20:00 |
100 SEK | 2022-06-02 19:45 |
100 SEK | Startpris |