Olja på duk, stadsbild med figurer. Signerad. Ram med färgbortfall. (49x33)
2 300 SEK | 2022-06-05 11:59 |
2 200 SEK | 2022-06-05 09:21 |
2 000 SEK | 2022-06-05 11:44 |
1 600 SEK | 2022-06-05 03:42 |
900 SEK | 2022-06-05 09:00 |
800 SEK | 2022-06-04 10:00 |
650 SEK | 2022-06-03 22:50 |
450 SEK | 2022-06-04 02:15 |
350 SEK | 2022-06-03 17:41 |
100 SEK | 2022-06-02 20:01 |
100 SEK | Startpris |