Majolika. Med förgylld dekor. Genombruten mynning. Dubbla hänklar. Krackelering, mindre glasyrbortfall. (Höjd 34)
350 SEK | 2022-06-05 12:16 |
300 SEK | 2022-06-03 21:35 |
300 SEK | 2022-06-05 11:11 |
200 SEK | 2022-06-04 22:24 |
100 SEK | 2022-06-03 09:12 |
100 SEK | Startpris |