Olja på duk, festscen. Signerad. Duklagning med retusch, rispor, mindre krackelering. (69x90)
2 100 SEK | 2022-06-05 11:54 |
2 000 SEK | 2022-06-05 11:43 |
1 800 SEK | 2022-06-05 11:44 |
650 SEK | 2022-06-05 11:27 |
100 SEK | 2022-06-03 07:03 |
100 SEK | Startpris |