Skålar med handmålad dekor. Skål med underglasyrblå dekor, m.m. Lagningar, sprickor, avslag, naggar. (Längsta längd 21)
1 100 SEK | 2022-06-05 08:46 |
1 000 SEK | 2022-06-05 11:04 |
200 SEK | 2022-06-03 09:47 |
200 SEK | 2022-06-03 11:59 |
100 SEK | 2022-06-02 21:38 |
100 SEK | Startpris |