Kaffekoppar 12st, kaffefat 13st, assietter 6st, gräddkanna samt sockerskål. En kopp med krackelering och missfärgning. Bruksslitage, några delar med färgnötningar. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 7)
1 700 SEK | 2022-06-05 09:57 |
1 700 SEK | 2022-06-05 11:44 |
1 600 SEK | 2022-06-05 11:06 |
1 200 SEK | 2022-06-05 09:36 |
900 SEK | 2022-06-03 18:12 |
850 SEK | 2022-06-04 17:09 |
700 SEK | 2022-06-03 13:48 |
600 SEK | 2022-06-02 22:32 |
150 SEK | 2022-06-02 21:11 |
100 SEK | 2022-06-02 19:58 |
100 SEK | Startpris |