Koger med pilar, enligt Kamerun, Banjo-stam. Skulpterad samt kniv, enligt påskrift Bakouba, Kongo. Slitage, smärre skador. (Längsta längd 60)
250 SEK | 2022-06-05 08:31 |
200 SEK | 2022-06-05 00:47 |
100 SEK | Startpris |