Färglitografi, naturbild med insekter. Signerad och daterad 92. Numrerad. Inramad. (54x39)
1 200 SEK | 2022-06-05 11:08 |
1 100 SEK | 2022-06-05 09:08 |
950 SEK | 2022-06-05 09:04 |
850 SEK | 2022-06-05 00:59 |
550 SEK | 2022-06-03 03:25 |
350 SEK | 2022-06-03 13:18 |
150 SEK | 2022-06-03 11:51 |
100 SEK | Startpris |