Olja på duk, blomsteräng med flickor. Signerad. (69x90)
4 000 SEK | 2022-06-05 11:51 |
3 800 SEK | 2022-06-05 12:00 |
2 800 SEK | 2022-06-05 11:25 |
2 700 SEK | 2022-06-05 10:51 |
2 600 SEK | 2022-06-05 10:25 |
2 200 SEK | 2022-06-04 23:34 |
2 100 SEK | 2022-06-04 22:08 |
1 300 SEK | 2022-06-03 17:17 |
150 SEK | 2022-06-02 21:34 |
100 SEK | Startpris |