Kristall, med slipad dekor. Snapsglas 5st, likörglas 8st, whiskeyglas 11st, skål, bordständare samt karaff. Bl.a. signerade. Bruksslitage, mindre beläggningar. (Höjd 7-25)
700 SEK | 2022-06-05 06:05 |
650 SEK | 2022-06-05 11:52 |
500 SEK | 2022-06-05 09:38 |
250 SEK | 2022-06-04 22:30 |
200 SEK | 2022-06-03 23:44 |
100 SEK | 2022-06-03 14:03 |
100 SEK | Startpris |