Stålboett. Mekaniskt. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, repor, fläckar, glas med spricka. (Diameter 34mm)
4 200 SEK | 2022-06-04 18:55 |
4 000 SEK | 2022-06-04 20:57 |
2 800 SEK | 2022-06-04 09:57 |
2 300 SEK | 2022-06-04 18:37 |
1 300 SEK | 2022-06-03 22:08 |
1 200 SEK | 2022-06-03 17:04 |
950 SEK | 2022-06-03 15:47 |
900 SEK | 2022-06-02 21:18 |
550 SEK | 2022-06-03 00:23 |
150 SEK | 2022-06-02 21:39 |
100 SEK | Startpris |