Olja på duk, bergslandskap med figurer. Osignerad. I samtida ram. Färgbortfall, ramslitage, kant med färgretuscher, krackelering. (24x32)
500 SEK | 2022-06-05 11:56 |
450 SEK | 2022-06-05 11:54 |
250 SEK | 2022-06-05 11:23 |
150 SEK | 2022-06-04 22:17 |
100 SEK | Startpris |