Så kallat "Bouleur". Lackad och bronserad. Detaljer i brons. Konsol fanerad i valnöt. Ytslitage. (Urets höjd 35)
7 800 SEK | 2022-06-05 02:40 |
7 600 SEK | 2022-06-05 11:56 |
5 000 SEK | 2022-06-05 08:32 |
2 600 SEK | 2022-06-03 22:48 |
2 600 SEK | 2022-06-03 22:49 |
2 400 SEK | 2022-06-03 15:12 |
2 000 SEK | 2022-06-03 13:01 |
750 SEK | 2022-06-02 21:18 |
100 SEK | Startpris |