Färglitografi, figurkomposition. Signerat och numrerat. Inramat. Glas med repor och fläckar. (60x79)
1 200 SEK | 2022-06-05 12:40 |
1 100 SEK | 2022-06-04 01:03 |
700 SEK | 2022-06-04 23:02 |
500 SEK | 2022-06-03 14:57 |
150 SEK | 2022-06-03 18:57 |
100 SEK | Startpris |