Färglitografi, kompostion. Signerat och numrerat. Inamat. Glas med repor och fläckar. (59x79)
3 400 SEK | 2022-06-05 12:40 |
3 200 SEK | 2022-06-05 11:46 |
2 300 SEK | 2022-06-05 10:58 |
1 100 SEK | 2022-06-05 01:38 |
800 SEK | 2022-06-04 01:05 |
500 SEK | 2022-06-03 14:57 |
100 SEK | Startpris |