Kaffekoppar 6st, kaffefat 12st samt assietter 4st. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Kopparnas höjd 5,5, diameter 8)
1 700 SEK | 2022-06-05 09:55 |
1 600 SEK | 2022-06-05 11:16 |
1 200 SEK | 2022-06-04 23:21 |
1 000 SEK | 2022-06-04 23:01 |
900 SEK | 2022-06-04 20:34 |
800 SEK | 2022-06-04 14:51 |
700 SEK | 2022-06-03 16:44 |
600 SEK | 2022-06-03 12:21 |
150 SEK | 2022-06-02 22:28 |
100 SEK | 2022-06-02 21:38 |
100 SEK | Startpris |