Vitglaserad. Med reliefdekor. Enligt uppgift tidigare i Karl Emil och Tove Strömstads samlingar. Kantnaggar, krackelering, fläckar. (Diameter 7)
1 600 SEK | 2022-06-05 08:47 |
1 600 SEK | 2022-06-05 10:55 |
900 SEK | 2022-06-05 08:51 |
300 SEK | 2022-06-04 21:12 |
200 SEK | 2022-06-03 22:07 |
150 SEK | 2022-06-03 22:05 |
100 SEK | 2022-06-02 21:34 |
100 SEK | Startpris |