Med handmålad dekor och förgyllning. Stämplad. Bruksslitage, mindre repor. (Längd 60)
1 300 SEK | 2022-06-05 11:52 |
1 200 SEK | 2022-06-05 11:57 |
1 000 SEK | 2022-06-03 21:33 |
900 SEK | 2022-06-05 11:46 |
800 SEK | 2022-06-04 10:03 |
700 SEK | 2022-06-04 09:48 |
500 SEK | 2022-06-03 22:23 |
150 SEK | 2022-06-03 12:45 |
100 SEK | Startpris |