Porslin. Med handmålad dekor. Stämplad. Bruksslitage. (Längd 26)
1 600 SEK | 2022-06-05 11:52 |
1 500 SEK | 2022-06-04 10:36 |
1 000 SEK | 2022-06-04 21:36 |
500 SEK | 2022-06-03 21:32 |
100 SEK | Startpris |