mahogny och bok. Swedish Modern, 1940/50-tal. Höjd 55, bredd 45 cm. Repor, märken, fläckar.
1 700 SEK | 2022-05-17 18:30 |
1 600 SEK | 2022-05-17 18:30 |
1 500 SEK | 2022-05-17 12:58 |
1 100 SEK | 2022-05-16 22:29 |
1 000 SEK | 2022-05-13 22:27 |
300 SEK | 2022-05-12 15:35 |
300 SEK | Startpris |