Mahogny med intarsiadekor och mässingsbeslag. Louis XVI-stil, 18/1900-tal. Höjd 87, bredd 113 cm. Repor, märken.
1 500 SEK | 2022-05-17 18:08 |
1 400 SEK | 2022-05-17 15:35 |
1 000 SEK | 2022-05-07 10:05 |
900 SEK | 2022-05-04 19:03 |
350 SEK | 2022-05-05 16:19 |
300 SEK | Startpris |