223. MATGRUPP, SEX DELAR

Lackerat trä. Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft. Bordets höjd 74, skivans mått 140x100 cm. Två iläggsskivor a 48 cm/st medföljer. Repor, märken, skåpsdörrar med skador, lösa dekorelement.

Varunr 233500

17 Maj 2022 19:14

Utrop 2000 SEK

600 SEK2022-05-05 15:08
500 SEK2022-05-17 18:18
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Maj 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!