Lackerat trä. Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft. Bordets höjd 74, skivans mått 140x100 cm. Två iläggsskivor a 48 cm/st medföljer. Repor, märken, skåpsdörrar med skador, lösa dekorelement.
600 SEK | 2022-05-05 15:08 |
500 SEK | 2022-05-17 18:18 |
300 SEK | Startpris |