Teak. Vamdrup, 1960-tal. Med dansk kontrollstämpel. Höjd 60, längd 75 cm. Repor, märken, hjulens gummi torkat.
2 000 SEK | 2022-05-17 13:14 |
1 900 SEK | 2022-05-17 15:44 |
1 300 SEK | 2022-05-06 18:31 |
1 100 SEK | 2022-05-12 16:38 |
900 SEK | 2022-05-05 15:08 |
300 SEK | Startpris |