Med intarsiadekor och mässingsbeslag. Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft. Höjd 82, bredd 111 cm. Repor, märken.
1 400 SEK | 2022-05-17 19:08 |
1 300 SEK | 2022-05-17 18:40 |
1 100 SEK | 2022-05-05 19:54 |
800 SEK | 2022-05-17 12:37 |
350 SEK | 2022-05-15 23:13 |
300 SEK | Startpris |