212. BRÖDERNA ANDERSSON, SOFFA

Textilklädsel med paisley-mönster. "Claire". 1900-talets andra hälft. Bredd 200 cm. Repor, märken, solblekt.

Varunr 233484

17 Maj 2022 19:11

Utrop 4000 SEK

300 SEK2022-05-05 09:08
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Maj 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!