Med riklig intarsiadekor samt mässingsbeslag och lister. Louis XVI-stil, tidigt 1900-tal. Höjd 74, skivans mått 126x74 cm. Torrsprickor, fanerbortfall, repor, märken.
5 500 SEK | 2022-05-17 18:33 |
5 000 SEK | 2022-05-17 18:33 |
4 200 SEK | 2022-05-17 18:17 |
3 400 SEK | 2022-05-17 13:01 |
2 200 SEK | 2022-05-15 21:31 |
1 500 SEK | 2022-05-12 17:55 |
1 400 SEK | 2022-05-12 16:39 |
1 100 SEK | 2022-05-07 09:58 |
800 SEK | 2022-05-04 19:06 |
300 SEK | Startpris |