Stengods. Mynning av koppar. Lagningar, sprickor, fotringsnaggar. (Höjd 24,5)
350 SEK | 2022-05-15 08:41 |
300 SEK | 2022-05-14 18:48 |
250 SEK | 2022-05-14 17:26 |
100 SEK | Startpris |