Emaljerade urtavlor. Med hylla. Skador, slitage. (Hyllans mått 37x28,5)
1 900 SEK | 2022-05-15 05:34 |
1 800 SEK | 2022-05-15 09:48 |
1 600 SEK | 2022-05-14 14:35 |
1 200 SEK | 2022-05-15 00:23 |
1 000 SEK | 2022-05-12 20:56 |
900 SEK | 2022-05-14 13:55 |
700 SEK | 2022-05-13 13:40 |
600 SEK | 2022-05-13 11:11 |
100 SEK | Startpris |