Bronserad och förgylld. Med rikt skuren dekor av roccailer och växter. Tvådelat, kvicksilverfollierat glas. Sidoglas med förgylld dekor. Dekorlagningar, mindre avslag, senare bronsering. (Höjd 125, bredd 57)
29 000 SEK | 2022-05-15 10:45 |
28 000 SEK | 2022-05-15 10:15 |
27 000 SEK | 2022-05-14 00:35 |
24 000 SEK | 2022-05-09 10:16 |
12 000 SEK | 2022-05-13 13:46 |
4 600 SEK | 2022-05-12 20:55 |
3 800 SEK | 2022-05-12 20:30 |
3 000 SEK | 2022-05-12 20:04 |
100 SEK | Startpris |