Foohundar. Blåglaserade. Mindre krackelering, sockelnagg. (Höjd 18-28)
600 SEK | 2022-05-15 11:34 |
550 SEK | 2022-05-14 09:19 |
250 SEK | 2022-05-13 20:36 |
150 SEK | 2022-05-13 09:31 |
100 SEK | Startpris |