Olja på duk, Jesus på korset. Osignerad. Krackelerad, fläckar. (85x69)
800 SEK | 2022-05-14 11:19 |
750 SEK | 2022-05-13 10:30 |
500 SEK | 2022-05-13 17:33 |
250 SEK | 2022-05-13 16:51 |
150 SEK | 2022-05-13 10:12 |
100 SEK | 2022-05-13 07:30 |
100 SEK | Startpris |