Irreguljär form. Stämplade, monogramsignerad. Ytslitage. (Höjd 21, vikt 348g.)
6 000 SEK | 2022-05-15 11:59 |
5 800 SEK | 2022-05-15 11:49 |
5 000 SEK | 2022-05-15 11:34 |
4 000 SEK | 2022-05-14 19:48 |
3 200 SEK | 2022-05-14 15:06 |
2 800 SEK | 2022-05-14 13:44 |
2 500 SEK | 2022-05-14 14:57 |
2 300 SEK | 2022-05-13 21:57 |
1 700 SEK | 2022-05-13 09:52 |
1 500 SEK | 2022-05-12 20:52 |
850 SEK | 2022-05-12 21:43 |
100 SEK | Startpris |