Olja på duk, "Morning day". Signerad och daterad 1905. Krackelering, nedre kant med färgbortfall, enstaka ramskador och sprickor. (50x40)
2 000 SEK | 2022-05-13 22:23 |
1 900 SEK | 2022-05-13 15:09 |
250 SEK | 2022-05-13 11:45 |
200 SEK | 2022-05-13 10:13 |
150 SEK | 2022-05-13 09:51 |
100 SEK | 2022-05-12 20:20 |
100 SEK | Startpris |