Olja på duk, iller på klippor. Signerad och daterad 64. (49x53)
3 200 SEK | 2022-05-14 22:10 |
3 000 SEK | 2022-05-15 11:24 |
2 200 SEK | 2022-05-14 18:56 |
400 SEK | 2022-05-13 11:21 |
100 SEK | 2022-05-12 21:59 |
100 SEK | Startpris |