Olja på duk, vattendrag med fåglar. Signerad och daterad 62. Duk något ospänd. (64x84)
1 600 SEK | 2022-05-13 11:11 |
1 500 SEK | 2022-05-15 06:59 |
400 SEK | 2022-05-14 14:01 |
300 SEK | 2022-05-13 18:29 |
100 SEK | 2022-05-12 21:59 |
100 SEK | Startpris |