Träskurna och bemålade. Bl.a. märkt Hemslöjdsföreningen Mora. Färgslitage, krackelering, den mindre med avslag. (Höjd 16-26)
850 SEK | 2022-05-15 12:04 |
800 SEK | 2022-05-15 12:00 |
550 SEK | 2022-05-15 10:22 |
400 SEK | 2022-05-14 19:42 |
300 SEK | 2022-05-13 08:51 |
100 SEK | 2022-05-12 20:54 |
100 SEK | Startpris |